595D187X0016R
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 595D187X0016R with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 595D187X0016R
Manufacturer Vishay
Description Cap Tant Solid 180uF 16V R CASE 20% (7.2 X 6 X 3.5mm) SMD 0.13 Ohm 125C T/R