500DLAD100M000ACFR
Buy 500DLAD100M000ACFR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 500DLAD100M000ACFR
Data sheet
Voltage - Supply:2.5V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Output:LVDS
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)
Function:Standby (Power Down)
Frequency Stability:±10ppm
Frequency:100MHz
Detailed Description:100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):16.5mA
Current - Supply (Disable) (Max):1.9mA