500DLAC65M0000ACFR
Energy Micro (Silicon Labs)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 500DLAC65M0000ACFR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 500DLAC65M0000ACFR
Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:2.5V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Series:Si500D
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVDS
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):2 (1 Year)
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)
Function:Standby (Power Down)
Frequency Stability:±10ppm
Frequency:65MHz
Detailed Description:65MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):16.5mA
Current - Supply (Disable) (Max):1.9mA