4220EP51G00400
Laird Technologies
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 4220EP51G00400 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4220EP51G00400
Manufacturer Laird Technologies
Description IO NICU NRSG PU V0 REC
(In US Dollars)
293 pcs
Data sheet
Width:0.201" (5.10mm)
Type:Fabric Over Foam
Shape:Rectangle
Series:-
Plating - Thickness:-
Plating:-
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material:-
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Length:4.000" (101.60mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:0.039" (1.00mm)