4220PA51G01020
Laird Technologies
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 4220PA51G01020 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 4220PA51G01020
Manufacturer Laird Technologies
Description GK NICU NRSG PU V0 REC
(In US Dollars)
186 pcs
Data sheet
Width:0.201" (5.10mm)
Type:Fabric Over Foam
Shape:Rectangle
Series:-
Plating - Thickness:-
Plating:-
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material:-
Manufacturer Standard Lead Time:3 Weeks
Length:10.200" (259.08mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:0.039" (1.00mm)