293D476X9016C2T
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 293D476X9016C2T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 293D476X9016C2T
Manufacturer Vishay
Description Cap Tant Solid 47uF 16V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) SMD 6032-28 1 Ohm 125 C T/R