293D227X9010D2T
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 293D227X9010D2T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 293D227X9010D2T
Manufacturer Vishay
Description Cap Tant Solid 220uF 10V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.6 Ohm 125 C T/R