15KPA280E3/TR13
Microsemi
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 15KPA280E3/TR13 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 15KPA280E3/TR13
Manufacturer Microsemi
Description TVS DIODE 280V P600
(In US Dollars)
800 pcs
Data sheet
Voltage - Reverse Standoff (Typ):280V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:-
Voltage - Breakdown (Min):294.84V
Unidirectional Channels:1
Type:Zener
Supplier Device Package:P600
Series:-
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:15000W (15kW)
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:P600, Axial
Operating Temperature:-55°C ~ 175°C (TJ)