ZS1031-11(H)
Excelitas Technologies
ZS1031-11(H)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZS1031-11(H) with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ZS1031-11(H)
Manufacturer Excelitas Technologies
Description TRIGGER COIL
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Series:-
Other Names:TC-ZS 1031-11 (H)
Mounting Type:Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:10 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Inductance:11µH