ZMV933ATA
Diodes Incorporated
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZMV933ATA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZMV933ATA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZMV933ATA |
|---|---|
| Manufacturer | Diodes Inc. |
| Description | Diode Var Cap 42PF 12V SOD-323 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.138 | $0.125 | $0.113 | $0.11 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 12V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | SOD-323 |
| Series: | - |
| Q @ Vr, F: | 150 @ 4V, 50MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SC-76, SOD-323 |
| Other Names: | ZMV933ATR |
| Operating Temperature: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode Type: | Single |
| Detailed Description: | Varactor Single 12V Surface Mount SOD-323 |
| Capacitance Ratio Condition: | - |
| Capacitance @ Vr, F: | 12pF @ 4V, 50MHz |
| Base Part Number: | ZMV933 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZMV933ATA, use the request quote form to request ZMV933ATA pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZMV933ATA.The price and lead time for ZMV933ATA depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZMV933ATA.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
