ZMV830ATA
Diodes Incorporated
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZMV830ATA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZMV830ATA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZMV830ATA |
|---|---|
| Manufacturer | Diodes Inc. |
| Description | Product Description Demo for Development. |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.777 | $0.701 | $0.633 | $0.619 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 25V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | SOD-323 |
| Series: | - |
| Q @ Vr, F: | 300 @ 3V, 50MHz |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | SC-76, SOD-323 |
| Other Names: | ZMV830A ZMV830ACT |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Diode Type: | Single |
| Detailed Description: | Varactor Single 25V Surface Mount SOD-323 |
| Capacitance Ratio Condition: | C2/C20 |
| Capacitance Ratio: | 6 |
| Capacitance @ Vr, F: | 11pF @ 2V, 1MHz |
| Base Part Number: | ZMV830 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZMV830ATA, use the request quote form to request ZMV830ATA pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZMV830ATA.The price and lead time for ZMV830ATA depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZMV830ATA.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
