ZL50120GAG
ZARLINK
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZL50120GAG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZL50120GAG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZL50120GAG |
|---|---|
| Manufacturer | Zarlink |
| Description | CESoP Processors 324-Pin BGA Tray |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.65 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 324-PBGA (23x23) |
| Series: | - |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 324-BGA |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS non-compliant |
| Interface: | TDM |
| Includes: | - |
| Function: | Telecom Circuit |
| Detailed Description: | Telecom IC Telecom Circuit 324-PBGA (23x23) |
| Current - Supply: | 950mA |
| Base Part Number: | ZL50120 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZL50120GAG, use the request quote form to request ZL50120GAG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZL50120GAG.The price and lead time for ZL50120GAG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZL50120GAG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


