ZL50050GAC
Microsemi
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZL50050GAC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZL50050GAC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZL50050GAC |
|---|---|
| Manufacturer | Microsemi |
| Description | IC DIGITAL SWITCH 8K CH 196BGA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.71 V ~ 1.89 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 196-PBGA (15x15) |
| Series: | - |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 196-BGA |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS non-compliant |
| Interface: | - |
| Includes: | - |
| Function: | Switch |
| Detailed Description: | Telecom IC Switch 196-PBGA (15x15) |
| Current - Supply: | 240mA |
| Base Part Number: | ZL50050 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZL50050GAC, use the request quote form to request ZL50050GAC pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZL50050GAC.The price and lead time for ZL50050GAC depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZL50050GAC.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


