ZIOL2401BI1W
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZIOL2401BI1W with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZIOL2401BI1W with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZIOL2401BI1W |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | DUAL CHANNEL IO-LINK HV LINE DRI |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 100 pcs | |||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.72 | $3.77 | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 8 V ~ 36 V |
|---|---|
| Type: | Line Driver/Level Shifter |
| Supplier Device Package: | 24-QFN (4x4) |
| Series: | - |
| Protocol: | I/O-Link |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Other Names: | 1833-1002-6 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Drivers/Receivers: | 2/2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex: | - |
| Detailed Description: | 2/2 Line Driver/Level Shifter I/O-Link 24-QFN (4x4) |
| Data Rate: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZIOL2401BI1W, use the request quote form to request ZIOL2401BI1W pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZIOL2401BI1W.The price and lead time for ZIOL2401BI1W depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZIOL2401BI1W.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


