ZHD-SCE-2.4-50-S1-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZHD-SCE-2.4-50-S1-4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZHD-SCE-2.4-50-S1-4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ZHD-SCE-2.4-50-S1-4 |
|---|---|
| Manufacturer | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Description | HEAT SHRINK MARKERS 2.4MM |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.05 | $1.468 | $1.35 | $1.292 | $1.174 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
| $1.115 | $1.057 | $0.998 | $0.881 | ||
Specifications
Data sheet
| Series: | ZHD-SCE |
|---|---|
| Packaging: | 250 per Pkg |
| Other Names: | 4-1899791-2 EC9831-000 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material: | Polyolefin (PO), Diesel Resistant, Flame Retardant, Halogen Free, Irradiated |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Label Type: | Heat Shrinkable |
| Label Size: | 0.09" x 1.97" (2.4mm x 50.0mm) |
| For Use With/Related Products: | T200, T312M, T312Mi, T6112DS, TE3112 and TE3124 Thermal Transfer Printers |
| Detailed Description: | Yellow Heat Shrinkable Label 0.09" x 1.97" (2.4mm x 50.0mm) |
| Color: | Yellow |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ZHD-SCE-2.4-50-S1-4, use the request quote form to request ZHD-SCE-2.4-50-S1-4 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZHD-SCE-2.4-50-S1-4.The price and lead time for ZHD-SCE-2.4-50-S1-4 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ZHD-SCE-2.4-50-S1-4.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

