Y4725645R320V9L
Buy Y4725645R320V9L with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. Y4725645R320V9L
Manufacturer Vishay Precision Group
Description RES 645.32 OHM 3/4W 0.005% AXIAL
(In US Dollars)
100 pcs
Data sheet
Tolerance:±0.005%
Temperature Coefficient:±0.2ppm/°C
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Series:HZ
Resistance:645.32 Ohms
Power (Watts):0.75W, 3/4W
Packaging:Bulk
Package / Case:Axial - 4 Leads
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Manufacturer Standard Lead Time:8 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Failure Rate:-
Detailed Description:645.32 Ohms ±0.005% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil