XYLEEJNANF-40.000000
Taitien
XYLEEJNANF-40.000000
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XYLEEJNANF-40.000000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. XYLEEJNANF-40.000000
Manufacturer Taitien
Description CRYSTAL 40MHZ 6PF SMD
(In US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Data sheet
Type:MHz Crystal
Size / Dimension:0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Series:XY
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:4-SMD, No Lead
Other Names:1664-1512-2
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Operating Mode:Fundamental
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:13 Weeks
Load Capacitance:6pF
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.022" (0.55mm)
Frequency Tolerance:±30ppm
Frequency Stability:±30ppm
Frequency:40MHz
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohms
Detailed Description:40MHz ±30ppm Crystal 6pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead