XVHDDCNANF-25.000000
Taitien
XVHDDCNANF-25.000000
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XVHDDCNANF-25.000000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. XVHDDCNANF-25.000000
Manufacturer Taitien
Description CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Type:MHz Crystal
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series:XV
Ratings:-
Packaging:Strip
Package / Case:4-SMD, No Lead
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Operating Mode:Fundamental
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:9 Weeks
Load Capacitance:20pF
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Frequency Tolerance:±25ppm
Frequency Stability:±25ppm
Frequency:25MHz
ESR (Equivalent Series Resistance):45 Ohms
Detailed Description:25MHz ±25ppm Crystal 20pF 45 Ohms 4-SMD, No Lead