XSDEELNANF-12.000000
Taitien
XSDEELNANF-12.000000
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XSDEELNANF-12.000000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. XSDEELNANF-12.000000
Manufacturer Taitien
Description CRYSTAL 12MHZ 12PF SMD
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Type:MHz Crystal
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series:XS
Ratings:-
Packaging:Tape & Box (TB)
Package / Case:2-SMD, No Lead
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Operating Mode:Fundamental
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:9 Weeks
Load Capacitance:12pF
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)
Frequency Tolerance:±30ppm
Frequency Stability:±30ppm
Frequency:12MHz
ESR (Equivalent Series Resistance):150 Ohms
Detailed Description:12MHz ±30ppm Crystal 12pF 150 Ohms 2-SMD, No Lead