XN0421500L
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XN0421500L with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. XN0421500L
Manufacturer Panasonic
Description TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max):50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic:250mV @ 300µA, 10mA