XLP738451.584000X
IDT (Integrated Device Technology)
XLP738451.584000X
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XLP738451.584000X with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. XLP738451.584000X
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description OSC XO 451.584MHZ LVPECL SMD
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)