XLP528156.250000X
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XLP528156.250000X with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. XLP528156.250000X
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:2.5V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)