XLL736151.165440X
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XLL736151.165440X with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy XLL736151.165440X with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | XLL736151.165440X |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | OSC XO 151.16544MHZ LVDS SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.3V |
|---|---|
| Type: | XO (Standard) |
| Size / Dimension: | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |
| Series: | XPRESSO™ FXO-LC73 |
| Ratings: | - |
| Packaging: | Strip |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Output: | LVDS |
| Other Names: | FXO-LC736-151.16544 FXO-LC736-151.16544-ND |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Function: | Enable/Disable |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency: | 151.16544MHz |
| Detailed Description: | 151.16544MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max): | 100mA |
| Current - Supply (Disable) (Max): | - |
| Base Resonator: | Crystal |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply XLL736151.165440X, use the request quote form to request XLL736151.165440X pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number XLL736151.165440X.The price and lead time for XLL736151.165440X depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# XLL736151.165440X.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
