XLL735575.000000X
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XLL735575.000000X with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy XLL735575.000000X with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | XLL735575.000000X |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | OSC XO 575.000MHZ LVDS SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.3V |
|---|---|
| Type: | XO (Standard) |
| Size / Dimension: | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |
| Series: | XPRESSO™ FXO-LC73 |
| Ratings: | - |
| Packaging: | Strip |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Output: | LVDS |
| Other Names: | FXO-LC735-575 FXO-LC735-575-ND |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Function: | Enable/Disable |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency: | 575MHz |
| Detailed Description: | 575MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max): | 100mA |
| Current - Supply (Disable) (Max): | - |
| Base Resonator: | Crystal |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply XLL735575.000000X, use the request quote form to request XLL735575.000000X pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number XLL735575.000000X.The price and lead time for XLL735575.000000X depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# XLL735575.000000X.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
