XLL735212.500000I
IDT (Integrated Device Technology)
XLL735212.500000I
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XLL735212.500000I with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. XLL735212.500000I
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD
(In US Dollars)
200 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)