XLL720156.250000I
IDT (Integrated Device Technology)
XLL720156.250000I
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XLL720156.250000I with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. XLL720156.250000I
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description OSCILLATOR XO 156.25MHZ LVDS SMD
(In US Dollars)
200 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:2.5V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)