XLL536210.000000I
IDT (Integrated Device Technology)
XLL536210.000000I
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XLL536210.000000I with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. XLL536210.000000I
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description OSC XO 210.000MHZ LVDS SMD
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)