XLL526155.520000I
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XLL526155.520000I with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. XLL526155.520000I
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description OSC XO 155.520MHZ LVDS SMD
(In US Dollars)
200 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:2.5V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series:XLL
Ratings:-
Packaging:Strip
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVDS
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±25ppm
Frequency:155.52MHz
Detailed Description:155.52MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):65mA