XLH73V025.012500I
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XLH73V025.012500I with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy XLH73V025.012500I with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | XLH73V025.012500I |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | OSC VCXO 25.0125MHZ HCMOS SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.3V |
|---|---|
| Type: | VCXO |
| Size / Dimension: | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |
| Series: | XPRESSO™ FVXO-HC73 |
| Ratings: | - |
| Packaging: | Strip |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Output: | HCMOS |
| Other Names: | FVXO-HC73BR-25.0125 FVXO-HC73BR-25.0125-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Function: | Enable/Disable |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency: | 25.0125MHz |
| Detailed Description: | 25.0125MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max): | 35mA |
| Current - Supply (Disable) (Max): | - |
| Base Resonator: | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR): | ±50ppm |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply XLH73V025.012500I, use the request quote form to request XLH73V025.012500I pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number XLH73V025.012500I.The price and lead time for XLH73V025.012500I depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# XLH73V025.012500I.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

