XLH735125.000000X
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XLH735125.000000X with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy XLH735125.000000X with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | XLH735125.000000X |
|---|---|
| Manufacturer | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Description | OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.69 | |||||
Specifications
Data sheet
| Type: | XO (Standard) |
|---|---|
| Size / Dimension: | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |
| Shell Style: | 3.3V |
| Series: | XPRESSO™ FXO-HC73 |
| RoHS Status: | Tape & Reel (TR) |
| Ratings: | - |
| Polarization: | 4-SMD, No Lead |
| Output: | Enable/Disable |
| Other Names: | 631-1138-2 768-125-1 FXO-HC735-125 FXO-HC735-125MHZ FXOHC735125 Q10505682 |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Part Number: | XLH735125.000000X |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Frequency - Output 1: | - |
| Frequency: | 125MHz |
| Expanded Description: | 125MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 47mA Enable/Disable |
| Description: | OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD |
| Current - Supply (Max): | HCMOS |
| Current - Supply (Disable) (Max): | 47mA |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply XLH735125.000000X, use the request quote form to request XLH735125.000000X pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number XLH735125.000000X.The price and lead time for XLH735125.000000X depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# XLH735125.000000X.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
