XLH530049.152000X
IDT (Integrated Device Technology)
XLH530049.152000X
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XLH530049.152000X with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. XLH530049.152000X
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description OSC XO 49.152MHZ HCMOS SMD
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)