XLH330008.192000I
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XLH330008.192000I with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy XLH330008.192000I with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | XLH330008.192000I |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | OSCILLATOR XO 8.192MHZ HCMOS SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.3V |
|---|---|
| Type: | XO (Standard) |
| Size / Dimension: | 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) |
| Series: | XPRESSO™ FXO-HC33 |
| Ratings: | - |
| Packaging: | Strip |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Output: | HCMOS |
| Other Names: | FXO-HC330R-8.192 FXO-HC330R-8.192-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Function: | Enable/Disable |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Frequency: | 8.192MHz |
| Detailed Description: | 8.192MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max): | 32mA |
| Current - Supply (Disable) (Max): | - |
| Base Resonator: | Crystal |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply XLH330008.192000I, use the request quote form to request XLH330008.192000I pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number XLH330008.192000I.The price and lead time for XLH330008.192000I depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# XLH330008.192000I.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
