WSL2512R0300FTA
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy WSL2512R0300FTA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. WSL2512R0300FTA
Manufacturer Vishay
Description Res Metal Strip 2512 0.03 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Molded SMD SMD T/R