WSL2512R0100FTB
Dale / Vishay
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy WSL2512R0100FTB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. WSL2512R0100FTB
Manufacturer Vishay Dale
Description Res Metal Strip 2512 0.01 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Molded SMD SMD T/R