WSC452724R90JEA
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy WSC452724R90JEA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. WSC452724R90JEA
Manufacturer Vishay
Description Res Wirewound 4527 24.9 Ohm 5% 2W ±20ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R