WSC2515R4700FEA
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy WSC2515R4700FEA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. WSC2515R4700FEA
Manufacturer Vishay
Description Res Wirewound 2515 0.47 Ohm 1% 1W ±90ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R