WSC000175R00JTA
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy WSC000175R00JTA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. WSC000175R00JTA
Manufacturer Vishay
Description Res Wirewound 2515 75 Ohm 5% 1W ±20ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R