WSC000131R60FTA
Dale / Vishay
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy WSC000131R60FTA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. WSC000131R60FTA
Manufacturer Vishay Dale
Description Res Wirewound 2515 31.6 Ohm 1% 1W ±20ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R