VTEMPLLANF-614.400000
Taitien
VTEMPLLANF-614.400000
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy VTEMPLLANF-614.400000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. VTEMPLLANF-614.400000
Manufacturer Taitien
Description OSC VCXO 614.4MHZ 3.3V PECL SMD
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 44 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:VCXO
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series:VT
Ratings:-
Packaging:Strip
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVPECL
Other Names:1664-1330
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Height - Seated (Max):0.075" (1.90mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±50ppm
Frequency:614.4MHz
Detailed Description:614.4MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):100mA
Current - Supply (Disable) (Max):-
Base Resonator:Crystal
Absolute Pull Range (APR):±50ppm