VSSR1601222J
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy VSSR1601222J with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. VSSR1601222J
Manufacturer Vishay
Description Res Thin Film NET 2.2K Ohm 5% 1W ±100ppm/C BUS Molded 16-Pin QSOP Gull Wing SMD T/R