VSOR1601472JT
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy VSOR1601472JT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. VSOR1601472JT
Manufacturer Vishay
Description Res Thin Film NET 4.7K Ohm 5% 1W ±100ppm/C BUS Molded 16-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R