VL-PS-ATX12-300A
VersaLogic Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy VL-PS-ATX12-300A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy VL-PS-ATX12-300A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | VL-PS-ATX12-300A |
|---|---|
| Manufacturer | VersaLogic Corporation |
| Description | 1U SIZE ATX12V POWER SUPPLY |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $144.00 | |||||
Specifications
Data sheet
| Specifications: | ATX12 Power Supply |
|---|---|
| Series: | - |
| Other Names: | 1241-1121 VLPSATX12300A |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Accessory Type: | Hardware |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply VL-PS-ATX12-300A, use the request quote form to request VL-PS-ATX12-300A pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number VL-PS-ATX12-300A.The price and lead time for VL-PS-ATX12-300A depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# VL-PS-ATX12-300A.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

