UU9LFNP-B-B103
Sumida Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy UU9LFNP-B-B103 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. UU9LFNP-B-B103
Manufacturer Sumida Corporation
Description CMC 10MH 200MA 2LN TH
(In US Dollars)
3000 pcs
Data sheet
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Size / Dimension:0.650" L x 0.433" W (16.50mm x 11.00mm)
Series:UU
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Vertical, 4 PC Pin
Operating Temperature:-
Number of Lines:2
Mounting Type:Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency:10mH @ 1kHz
Height (Max):0.650" (16.50mm)
Filter Type:Power Line
Features:-
Detailed Description:10mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 200mA DCR 4 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max):4 Ohm
Current Rating (Max):200mA