UC-30AMM-QD8B02
Amphenol LTW
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy UC-30AMM-QD8B02 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. UC-30AMM-QD8B02
Manufacturer Amphenol LTW
Description USB TYPE-C IPX8-TO-USB A 3.0 CAB
(In US Dollars)
350 pcs
Data sheet
Wire Gauge:23 AWG, 30 AWG, 32 AWG