U93/76/30-3C92
FERROXCUBE
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy U93/76/30-3C92 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy U93/76/30-3C92 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | U93/76/30-3C92 |
|---|---|
| Manufacturer | FERROXCUBE |
| Description | CORES |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $30.06 | $26.895 | $21.20 | $20.567 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $18.036 | $16.643 | $15.947 | |||
Specifications
Data sheet
| Width: | 30.00mm |
|---|---|
| Tolerance: | - |
| Supplier Device Package: | U 93 x 76 x 30 |
| Series: | * |
| Other Names: | 1779-1476 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material: | 3C92 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 24 Weeks |
| Length: | 93.00mm |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 76.00mm |
| Gap: | - |
| Finish: | Uncoated |
| Diameter: | - |
| Core Type: | U |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply U93/76/30-3C92, use the request quote form to request U93/76/30-3C92 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number U93/76/30-3C92.The price and lead time for U93/76/30-3C92 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# U93/76/30-3C92.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



