U444-010-DP
Tripp Lite
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy U444-010-DP with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy U444-010-DP with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | U444-010-DP |
|---|---|
| Manufacturer | Tripp Lite |
| Description | USB C TO DISPLAYPORT 4K ADAPTER |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $49.45 | |||||
Specifications
Data sheet
| Usage: | - |
|---|---|
| Shielding: | Double Shielded |
| Series: | - |
| Length: | 10.00' (3.05m) |
| Detailed Description: | Cable Assembly USB C Male Plug 3.1 to DisplayPort Male 10.00' (3.05m) |
| Connector Type: | USB C Male Plug 3.1 to DisplayPort Male |
| Color: | Black |
| Cable Type: | Round |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply U444-010-DP, use the request quote form to request U444-010-DP pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number U444-010-DP.The price and lead time for U444-010-DP depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# U444-010-DP.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
