U-145-1000-ESDN
Apex Tool Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy U-145-1000-ESDN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy U-145-1000-ESDN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | U-145-1000-ESDN |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | FUME ABSORBER MOBL UNIT 100-240V |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1,810.00 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Input: | 100 ~ 240V |
|---|---|
| Type: | Mobile Unit |
| Series: | Weller® FT |
| Includes: | - |
| Features: | - |
| Detailed Description: | 100 ~ 240V Mobile Unit Soldering/Desoldering Fume, Smoke Extraction Unit |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply U-145-1000-ESDN, use the request quote form to request U-145-1000-ESDN pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number U-145-1000-ESDN.The price and lead time for U-145-1000-ESDN depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# U-145-1000-ESDN.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


