TYS6020220M-10
Laird Technologies
TYS6020220M-10
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TYS6020220M-10 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TYS6020220M-10
Manufacturer Laird Technologies
Description FIXED IND 22UH 1A 204 MOHM SMD
(In US Dollars)
5000 pcs
Data sheet
Type:-
Tolerance:±20%
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Shielding:Shielded
Series:TYS6020
Ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
Other Names:240-2722-2
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Material - Core:-
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Inductance Frequency - Test:100kHz
Inductance:22µH
Height - Seated (Max):0.087" (2.20mm)
Frequency - Self Resonant:16MHz
Detailed Description:22µH Shielded Inductor 1A 204 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR):204 mOhm Max
Current Rating:1A
Current - Saturation:1.05A