TWETMCSANF-19.200000
Taitien
TWETMCSANF-19.200000
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TWETMCSANF-19.200000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TWETMCSANF-19.200000
Manufacturer Taitien
Description OSC TCXO 19.2MHZ 3.3V CLP SW SMD
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 40 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:TCXO
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series:TW
Ratings:-
Packaging:Strip
Package / Case:4-SMD, No Lead
Output:Clipped Sine Wave
Other Names:1664-1238
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Height - Seated (Max):0.065" (1.65mm)
Function:-
Frequency Stability:±100ppb
Frequency:19.2MHz
Detailed Description:19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):3.5mA