TTEAALSANF-26.000000
Taitien
TTEAALSANF-26.000000
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TTEAALSANF-26.000000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TTEAALSANF-26.000000
Manufacturer Taitien
Description OSC VCTCXO 26MHZ 3.3V CLP SW SMD
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 32 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:VCTCXO
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series:TT
Ratings:-
Packaging:Strip
Package / Case:4-SMD, No Lead Exposed Pad
Output:Clipped Sine Wave
Other Names:1664-1196
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:7 Weeks
Height - Seated (Max):0.083" (2.10mm)
Function:-
Frequency Stability:±500ppb
Frequency:26MHz
Detailed Description:26MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Current - Supply (Max):3.5mA